Потрібно підібрати фільтр для води? Телефонуйте за номером +38 096 627 63 66 або пишіть у зручний для Вас месенджер
Проблема жорсткої водопровідної води гостро постає на порядку денному у багатьох українських родинах. Це, мабуть, головний ворог побутових нагрівальних приладів, що призводить до скорочення терміну їх експлуатації та передчасних поломок. Хоча жорстка вода не становить особливої загрози здоров'ю, вона може зіпсувати якість життя, впливаючи на стан шкіри, волосся та нігтів.
З солями жорсткості (кальцієм та магнієм) здатні боротися кілька видів фільтрів. Серед них магнітні фільтри для очищення води. Що вони являють собою, як працюють і які їх особливості — давайте розберемося разом.
Особливості магнітного фільтра для води
Отже, почнемо з того, як утворюється накип. При нагріванні води вище 40 градусів іони кальцію та магнію розпадаються на воду, вуглекислий газ та нерозчинний осад, який і відкладається на нагрівальних елементах приладів (ТЕНах).
Магнітний фільтр для води – це пристрій, який пом'якшує воду за допомогою магнітного поля. Воно обладнане магнітами зі сплаву рідкісноземельних металів, з'єднаних у строго задану послідовність (перехід з "плюсу" на "мінус"), що має певну спрямованість. Таких послідовностей має бути не менше п'яти для створення магнітного поля достатньої сили. Проходячи через нього, солі жорсткості, присутні у воді, змінюють свою структуру фізично. Утворюються кристали, які у осад. І здавалося б, у чому ефективність, адже, за фактом, осад все одно утворюється і, можливо, навіть у більшій кількості? А суть у тому, що ці нерозчинні частинки у вигляді кристалічних скупчень утворюються у товщі води, а не на нагрівальних елементах техніки. При нагріванні новий накип наростає на цих агломератах і, потім, виноситься нащадком води.
За фактом магнітні фільтри для води зовсім не фільтри. Завдання фільтра - видалити сторонні домішки з води шляхом зміни хімічного складу рідини. У цьому випадку пристрій впливає на взаємодію іонів фізично. Домішки нікуди не подіються, лише змінюють свою структуру більш допустиму.
Особливість магнітних фільтрів на воду в тому, що більшість їх різновидів (крім лінійного) не контактують безпосередньо з водою, а встановлюються на зовнішню частину труби.
Де застосовуються магнітні фільтри
Магнітні очищувачі води найчастіше купують тоді, коли в будинку є бойлер, пральна та посудомийна машини, опалювальні системи. Залежно від типу системи, фільтр встановлюють або на вході в квартиру/будинок або безпосередньо перед приладом. Для зовнішніх систем, які не "врізаються" в трубопровід, важливо, щоб між перетворювачем і приладом, що захищається, не було жодних перешкод, які могли б вплинути на магнітне поле.
Які бувають магнітні фільтри для води
Класифікацію магнітних перетворювачів для води можна здійснити за двома ознаками: способом встановлення та функціональним можливостям.
За першим типом пристрою бувають:
- накладними (є муфтою, яка кріпиться на зовнішній бік труби хомутами);
- лінійними (виглядають як шматок труби з різьбленням на кінцях. Труба врізається в трубопровід на вході в квартиру. Їхня особливість у тому, що вони довговічні і не вимагають заміни).
За функціоналом магнітні установки поділяються на:
- магнітно-фланцеві (є комбінацією фільтра грубого очищення і пом'якшувача. Спочатку вода проходить через сітку, де позбавляється великих суспензій, а на другому етапі виробляється вплив на солі жорсткості. Мінус такої системи в невисокій якості очищення від кальцію і магнію);
- магнієві муфтові (як видно з назви, вони кріпляться до водопроводу муфтами. Відрізняються високим ступенем очищення);
- магнітні пом'якшувачі (найпоширеніші побутові пом'якшувачі, в тому числі і для питної водопідготовки. Його особливість полягає в ефективній роботі тільки за наявності постійного напору води).
Купити магнітні фільтри для очищення води в Aquanova
Перед тим, як купити магнітний фільтр для води, варто ознайомитись з його основними перевагами:
- довговічність (їх не потрібно міняти, як картриджі в інших водоочисних пристроях);
- досить високий рівень очищення;
- легкість монтажу;
- для підключення не потрібна електрика;
- не змінює структуру води та не впливає на неї хімічними речовинами;
- може встановлюватися в комплексі з іншими елементами, що фільтрують.
Ціна магнітного фільтра для води вас приємно здивує, особливо з огляду на його довговічність. У нашому інтернет-магазині представлені лише перевірена та якісна продукція від світових виробників. Заходьте та вибирайте те, що вам потрібно. Покупку можна здійснити лише в пару кліків. Якщо потрібна консультація — наші кваліфіковані менеджери з радістю вам допоможуть. Доставка товарів здійснюється по всій території України у найкоротші терміни.
FAQ
Для чого потрібний магнітний фільтр для води?
Магнітний перетворювач допомагає боротися із твердою водою. Він оберігає побутові нагрівальні прилади (бойлери, колонки, пральні та посудомийні машини) від утворення накипу та продовжує їм життя..
Як працює магнітний фільтр для води?
Магніти, які встановлені у фільтрі, утворюють електромагнітне поле. Проходячи через нього, солі жорсткості, що у воді, кристалізуються. В результаті накип не зосереджується на нагрівальних елементах, а випадає в осад у гущі води.