Потрібно підібрати фільтр для води? Телефонуйте за номером +38 096 627 63 66 або пишіть у зручний для Вас месенджер
Фільтр грубої очистки води
Як відомо, стан води, що тече водопроводом, залишає бажати кращого. І це не дивно, адже підприємства водоочищення не мають завдання довести її до стану питної. Їхня основна мета знезаразити воду. Найчастіше, щоб упоратися із цим завданням, застосовують хлор. Крім того, використовується фільтр грубої очистки води, щоб видалити пісок, мул, залишки породи та інші великі частинки, які потрапляють безпосередньо з водойм..
Як би підприємства не намагалися, повністю позбавитися механічних домішок навряд чи вдасться. Причин тому кілька: це і застаріле обладнання, і плачевний стан комунікацій. Тому, щоб отримати чисту технічну воду, яка сприятливо впливатиме на роботу побутових приладів, доводиться додатково монтувати фільтр для води грубого очищення..
Принцип роботи фільтрів для грубого очищення води
Принцип дії фільтра грубої очистки води полягає у фізичному відсіюванні великих частинок, тобто. без застосування хімічних реагентів Всі фільтри жорсткого очищення є приблизно однаковою конструкцією. Вони складаються з:
- корпуси (з вхідними та вихідними отворами. Виконаний з металу);
- фільтруючий елемент (залежно від виду виконаний з нержавіючої сітки або поліпропіленового волокна);
- колби-відстійника (сюди потрапляє вода із залишками домішок).
Потрапляючи у систему водоочищення, рідина проходить через спеціальну сітку. Частинки, які більші за осередки сітки, залишаються на ній, зливаючись, потім, потоком води у відстійник.
Які бувають види фільтрів грубої очистки води
Фільтри для грубої очистки води схожі між собою за принципом роботи. Однак вони виконують різні завдання. Залежно від того, де ви встановлюватимете водоочисник, яка його фільтруюча здатність і як проводиться самоочищення, грубі фільтри для води діляться на:
- Косі найбільш примітивні та ефективні установки, якщо йдеться про частинки великого та середнього розмірів. Вони обладнані сіткою з осередками на 300-600 мікрон (у деяких виробників та на 50 мкм). Косі фільтри на воду грубої очистки встановлюють і для водопроводу, і для системи опалення. Вони підходять для холодної та гарячої води.
- Промивні. Схожі на попередні. Відмінність лише більш якісної фільтрації завдяки меншому розміру осередків фільтруючої сітки (100 мкм). Такі системи обладнані дренажним краном під відстійником, відкрутивши який можна очистити систему. Вони не завжди є універсальними. Часто виробники випускають установки, щоб очищати окремо гарячу та окремо для холодну воду..
- Магістральні. Вони монтуються на трубі під час входу в квартиру або приватний будинок. Можуть забезпечувати грубу (20-400 мкм), так і тонку (5-10 мкм) корекцію. Відмінність цього від інших у його габаритах і наповненні. Він являє собою найчастіше пластикову колбу, всередину якої міститься змінний картридж. Тобто, промивання фільтруючого елемента неможливе.
- Самоочисні. Це різновид промивного фільтра жорсткого очищення. Вони обладнані приводом зворотного промивання, який спрацьовує автоматично та вимагає підключення до електромережі..
- Самоочисні з манометром. Обладнані датчиком, що визначає ступінь забруднення та необхідність промивання..
- Комбіновані. Є комбінацією системи, що самоочищається, і редуктора тиску..
Області використання системи жорсткого очищення
Фільтр водяного грубого очищення використовується як для побутових потреб, так і в промислових масштабах, коли потрібно позбавитися надмірного вмісту механічних частинок. У квартирах та будинках встановлюють такі системи для продовження життєвого циклу побутових приладів та запобігання засміченню комунікацій.
Як часто потрібно міняти фільтр жорсткого очищення?
Системи грубої очистки води довговічні. Промивні (сітчасті), наприклад, міняти не потрібно, оскільки вони виконані з міцного та стійкого до зовнішнього впливу матеріалу. Єдине, що необхідно періодично робити це прочищати сітку або змінювати її у разі повного зношування. Справа в тому, що дрібні частинки можуть забивати осередки, що знижує пропускну здатність установки та тиск у водопроводі.
Якщо йдеться про магістральні системи, то частота заміни залежить від типу елемента, що фільтрує. Якщо це картридж, тоді приблизно кожні 6 місяців, а у випадку із сіткою раз на 2-3 роки.
Купити фільтри грубої очистки води в інтернет магазині Aquanova
Купити фільтр для води грубого очищення буде безумовно правильним рішенням, адже запобігання можливим проблемам ефективніше і дешевше, ніж їх вирішення. В інтернет-магазині Aquanova представлений великий вибір товарів для водоочищення, здатних зробити ваше життя комфортнішим..
Ціна фільтра грубої очистки води залежить від його типу. Якщо вам потрібна консультація або порада щодо вибору звертайтесь до наших менеджерів. Ви можете самостійно купити фільтр грубої очистки води, оформивши замовлення на сайті.
FAQ
Які бувають фільтри грубої очистки води?
Грубе очищення води здійснюється косими, промивними, магістральними, самоочисними та комбінованими фільтрами.
Як часто необхідно міняти фільтр грубої очистки?
Магістральні установки потребують заміни картриджа раз на 6 міс. та сітки раз на 2-3 роки. В інших типах необхідне періодичне прочищення або, за необхідності, заміна сітки.
Де має стояти грубий фільтр для води?
Залежно від виду предфільтра, його встановлюють при вході в квартиру, перед побутовими та сантехнічними приладами або перед лічильниками.